Anasayfa İlanlar Eklenen Reklam Verin Bize Ulaşın
Ankara Siteler Rehberi
İŞBİR SÜNGER
Destek Ürünler
Panoramik Gezinti
Panoramik Gezinti
Panoramik Gezinti


Fotoğraf Galerisi
Statü : Toptan sünger satışı
Telefon 1 : 0312 349 03 43
Telefon 2 :
Fax : 0312 350 42 10
GSM : 0543 786 73 21
Web : isbirsunger.com
E-MAİL YORUM
Mağaza Özellikleri

Üretimine 1977 yılında Ankara'da başlayan İşbir Sünger Sanayi A.Ş. esnek sünger imali alanında yüksek pazar payı ile sektör lideri olarak faliyetlerini sürdürmektedir.

Mağaza Hizmetleri

İşbir Holding 
 

İşbir Holding, “Küçük birikimlerin büyük yatırımlara dönüştürülmesi “ fikri ile 1960’lı yılların ortalarında  2.7 Milyon TL sermaye ile faaliyetine başlamış ve bugün, toplam sermayesi 6.4 Milyon YTL ve toplam özkaynakları 120 Milyon YTL olan 8 adet şirketi ile  Türkiye ekonomisinin lokomotifleri arasına girmiştir.

İŞBİR  HOLDİNG A.Ş., kuruluşundan günümüze kadar geçen 40 yılda sağladığı bilgi ve birikim sayesinde dinamik, gelişen, ileri teknolojilere yönelen ve güçlü kadrosunu oluşturmuş bir şirketler topluluğu olarak ülkenin temel değerlerini savunan Türk Şirketleri arasındaki saygın yerini almayı başarmıştır.

İŞBİR  HOLDİNG A.Ş., Esnek sünger üretiminden, sentetik ambalaj malzemelerine , gözlük camı ve ilgili teknik ekipmanlarından yatak üretimine kadar oldukça geniş bir yelpazede faaliyetini sürdüren  grup;sahip olduğu üretim hacmi ile  ilgilendiği üretim alanlarında sektör liderliğini elde etmiştir.

Grup şirketlerinin en büyüğü olan İşbir Sentetik  Dokuma Sanayi A.Ş., uluslararası alanda teknik tekstil ve endüstriyel ambalaj üretimi ile  dünyanın en büyük üretim hacmine sahip kuruluşları arasındadır .Avrupa ve Dünya’da oldukça büyük  bir pazar payına   sahip olan kuruluş üretiminin  % 70 ini ihraç etmektedir

Bir diğeri Ankara ilinde  kurulu İşbir Optik  Sanayi AŞ. 1983’ den beri her türlü numaralı gözlük camını ISO standartlarında ve CE normlarında üreterek sektör lideri olmayı başarmıştır.Başta Fransa olmak üzere, diğer Avrupa  ülkelerine de ihracat gerçekleştirmektedir.

Grup şirketlerinden bir diğeri olan İşbir Sünger Sanayi A.Ş, 30 yıllık geçmişi ile esnek sünger üretimi alanında   sektör lideri, modern üretim teknolojisi kullanımıyla öncü ve tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çağdaş bir şirket olmayı  başarmıştır.

Birbirinden bağımsız tüm faaliyet alanlarında başarılarını kanıtlamış İşbir Holding’in hedefi; sahip olduğu her bir İşbir şirketinin kendi sektöründe elde ettiği başarılarının devamlılığını ve gelişimini sağlamak, bu sayede de Türk sanayisinin ve ülke ekonomisinin gelişiminde öncü şirketler arasında yer alarak, çalışanlarının ve inananlarının yüzünü güldürmektir.
 

Ulaşım
İndirim
Diğer Açıklamalar

(6441) Defa Ziyaret Edildi

Yorum Ekle
Bu Mağaza Hakkında Henüz Yorum Bulunmamaktadır!
Düğün Salonları